تبلیغات
از ایران ما چه خبر؟ - عاملین ترور دانشمندان هسته ای

عاملین ترور دانشمندان هسته ای

نویسنده : علیزاده دوشنبه 22 آذر 1389 11:41 ق.ظ  •  دیدگاه ها : ()   ارسال شده در: سیاسی ، فرهنگی ،

این ها نمونه هایی از شناسنامه ها و كارت های ملی تقلبی فردی است به نام كیوان رفیعی.

كارت ملی 1         شناسنامه 1       كارت ملی 2      شناسنامه 2

کیوان رفیعی دبیر کل تشکیلاتی است به نام مجموعه فعالان حقوق بشر. این مجموعه در ورای فعالیت های عمدتا اینترنتی خود، چارت چند لایه ای دارد. پرده برداری از ماهیت این تشکیلات، نیازمند تعامل در اطلاعات مستندی است که در عملیات پیچیده سایبری به دست آمده است.

کیوان رفیعی پس از چندین بار ارتکاب جرایم ضد انقلابی ، اوایل دی ماه 1386 با هدف نهایی رفتن به امریکا، غیر قانونی از ایران خارج می شود و به وان ترکیه می رود. در وان ترکیه با خانومی به نام سایه حسن  که او هم ظاهرا تحت تعقیب است و دارای ادعا های حقوق بشری است، آشنایی خصوصی پیدا می کند.

رفیعی و سایه حسن در اوایل اسفند 86 اعلام نامزدی می کنند اما تنها 4 ماه بعد سایه حسن با اطلاع از برخی از واقعیات ناراحت کننده و ناجوانمردانه ی فعالان حقوق بشر ، از رفیعی جدا می شود و ضمن بازگشت به آنتالیای کانادا به برخی افشاگری ها در مورد ماهیت این مجموعه می پردازد.

کیوان رفیعی نیز به موازات فعالیت در زمینه ی آنچه افشای نقض حقوق بشر در ایران می خواند، با ارسال عکس های روابط کاملا خصوصی خودش و سایه حسن، او را تهدید به افشاگری جنسی می کند اما سایه حسن که از این اقدام رفیعی به خشم آمده، ایمیل تهدید آمیز کیوان رفیعی را در وبلاگش می گذارد و به این ترتیب ماهیت مجموعه فعالان حقوق بشر کمی آشکار می شود.

کیوان رفیعی حدود 2 ماه قبل وارد امریکا شده اما آن را کاملا مخفی نگاه داشته است ، بگونه ای که تا کنون فقط چند نفر از اطرافیان نزدیکش از این سفر مطلع شده اند. رفیعی به عنوان دبیر کل مجموعه فعالان حقوق بشر از لحاظ عقبه ی سیاسی سازمانی ، دارای ارتباطات گسترده ای با سازمان منافقین است. رابط منافقین با او خانومی است به نام الهه کمالی که ایمیل های خود را با اسم مستعار زهره امضا می کند. رفیعی بطور منظم با ارسال ایمیل هایی درباره ی هزینه های مجموعه ی فعالان حقوق بشر از گروهک منافقین برای خود و مجموعه تحت کنترلش پول دریافت می کند.

رفیعی ضمن ارتباطات خود با زهره یا همان الهه کمالی ، سرپل ارتباط عناصر دیگر مجموعه فعالان حقوق بشر با منافقین محسوب می شود. البته او تلاش فراوانی دارد ارتباطش با منافقین به دلایل مختلف کاملا پنهان بماند، چرا که احتمالا آگاهی عناصر و مدیران تشکیلات از ارتباط گسترده ی این مجموعه با سازمان منافقین ، عکس العمل برخی از آنها را به همراه خواهد داشت. رفیعی با همه اقدامات و تلاشهایش برای پنهان نگاه داشتن ارتباط سازمانی با منافقین ، این نکته را فراموش کرده که در تور سایبری مدافعان انقلاب ، هیچ طعمه ای در امان نیست. 

همانگونه که با استناد اسناد اعلام شد، دبیرکل مجموعه فعالان حقوق بشر با منافقین ارتباط سازمان یافته ای دارد و مسئول جذب و ارتباط گیری با عناصر مستعد است. چگونگی جذب احمد باطبی نمونه ای از این واقعیت است.

نام احمد باطبی اولین بار در ماجرای 18 تیر 78 مطرح شد. باطبی هیچگاه دانشجو نبوده اما در برخی از رسانه های غربی، بزرگ نمایی شده است. وی در سال 84 در زندان با رفیعی آشنا می شود و سرانجام در سال 87 همچون رفیعی از مرز غربی به خارج فرار می کند. مجموعه فعالان حقوق بشر برای تحقق اهداف مشترک منافقین و دیگر مخالفان ایران به باطبی امیدهای زیادی بسته بود. به همین علت رفیعی برای رفتن باطبی به امریکا تلاش فراوانی می کند. باطبی سرانجام به امریکا می رود و و به عنوان یکی از مدافعان حقوق ملت ایران به دیدار جرج بوش نائل می شود. وی هم اکنون در خانه ای در واشینگتن زندگی می کند و حداقل دو بار به پایگاه های منافقین و ضد انقلاب در عراق رفته بود و آموزش دیده است. او هم در شبکه ی رسانه ای ضدانقلاب و سمینار های سازمان های مدعی حقوق بشر مشغول دفاع از حقوق ملت ایران است.

مکاتبات پنهان رفیعی و باطبی حاوی نکات قابل توجهی است که از ماهیت حقیقی مدافعان حقوق بشر است . در یکی از نامه  هایی که این دو با پوشش پنهان رد و بدل کرده اند و در تور سایبری مدافعان انقلاب افتاده است، به شرح ذیل می باشد.

رفیعی : «مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران ، در آخر سال 84 غیر رسمی و رسما در نوروز سال 85 موجودیت کرد.برای اینکه اتهام ایجاد تشکل غیر قانونی به ما نخوره، اسمی روی گروه نگذاشتیم و به اسم فعالان حقوق بشر معروف شدیم.

توضیحی اجمالی ولی کاملا محرمانه، لطفا فقط خودت در جریان باش. تو به امریکا میری. بزودی خیلی ها منتظرن ببینن تو چیکار میخوای بکنی؟! تو سنبل نقض حقوق بشر در ایرانی.

نظر من اینه که ما دو تا کانال برای اطلاع رسانی داریم، یکی مجموعه ایست که رسمیه و چهارچوب داره اما اگه اصطلاحا نیاز به فضا سازیه، یک کمیته ی پیگیری می تونه کارش رو شروع و اقدام به انتشار اخبار راست و دروغ کنه»

آگاهی از ماهیت حقیقی مجموعه فعالان حقوق بشر، زمانی امکان پذیر است که ما مسئولین این تشکیلات را بشناسیم. جمال حسینی با نام مستعار اسفندیار بهار مست از دیگر فعالان این تشکیلات است. معرفی او را به خودش می سپاریم.

حسینی در ایمیلی به مسئول امور تحقیق منافقین درباره ی میزان وابستگی عناصر متقاضی پناهندگی ، خود را اینگونه معرفی می نماید:

« خانوم دلجو، من در ایران هوادار سازمان مجاهدین خلق بودم و یک سال با شورای ملی مقاومت همکاری داشتم. در این مدت 2 بار بصورت غیر قانونی وارد خاک عراق شدم و به قرارگاه اشرف ( مقر مجاهدین خلق ) رفتم و به ایران بازگشتم. »

جمال حسینی نیز مانند بسیاری از اعضای مجموعه فعالان حقوق بشر ، دارای فساد اخلاقی شدید است. وی بر اساس مکتوبات خود، از دین اسلام برگشته و ظاهرا مسیحی شده است. وی در نامه ای به دوستی به نام فرشاد، به تشریح چگونگی برگشت خود از دین مبین اسلام می پردازد. او چندین معشوقه دارد و اکنون در وان ترکیه مشغول دفاع از حقوق بشر در ایران است.

تشکیلاتی که در ارتباط ارگانی و سازمان یافته با منافقین و تحت پوشش مجموعه فعالان حقوق بشر در داخل و خارج فعالیت می کند، در حوادث و اغتشاشات بعد از انتخابات نیز کاملا فعال بوده است. در زمینه ی دست داشتن این مجموعه در سازماندهی و زمینه سازی اغتشاشات ، اسناد مختلفی وجود دارد که برای نمونه می توان به فعالیت خاص این تشکیلات در پروژه شهید سازی و تدوین اولیه و مبنایی لیست دروغین 72 کشته اشاره کرد. سازماندهی و فضا سازی در ماجرای دروغ حتک حرمت و مرگ دروغین دختری به نام سعیده پورآقایی از دیگر اقدامات این تشکیلات است که البته این فعالیت ها با هوشیاری مردم ، به نتیجه موزد نظر آنان نرسید.

همانطور که گفته شد این مجموعه تلاش فراوانی در پنهان نگاه داشتن ارتباط خود با منافقین داشته، زیرا با توجه به اقدام منافقین در ایجاد آشوب های اویل  دهه ی 60 و ترور های خونین و بی رحمانه ی هزاران نفر از مردم ایران ، در سالهای بعد از انقلاب ، این گروهک جز تنفر، هیچ پایگاهی در میان مردم ندارد.

******* بسیار مهم *******

جمع آوری اطلاعات مربوط به دانشمندان هسته ای ایران مثل استاد شهریاری  و ... ، از دیگر زمینه های فعالیت این مجموعه است. ایمیل سرپل گروهک تروریستی منافقین به رفیعی درباره ی تلاش مضاعف برای شناسایی دانشمندان هسته ای از این راز پرده برمی دارد.

در این ایمیل از رفیعی خواسته شده است هرقدر که می تواند درباره ی دانشمندان هسته ای ایران اطلاعات جمع آوری نماید تا در موقعیت مناسب، مورد استفاده عملیاتی قرار گیرد.

انجمن پادشاهی ایران از سازمان های کاملا بدنامی است که کشتار عزاداران در حسینیه ی سیدالشهدای شیراز از جمله اقدامات آنهاست. این تشکیلات تروریستی که رسما مسئولیت ترور های مختلف را برعهده گرفته است، دارای ارتباطات گسترده ای با مجموعه ی فعالان حقوق بشر می باشد و اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق این مجموعه جمع آوری می کند.

و رفیعی و مجموعه تحت امر او اقدام به جمع آوری گسترده اطلاعاتی در باره این فرزندان برومند وطن ما نمودند و در اختیار دشمنان قسم خورده ی نظام جمهوری اسلامی ایران و ملت ایران قرار دادند و باقی ماجرا را حتما خودتان بهتر می دانید.

با همه ی این اوصاف، باید با دشمنان ایران و ایرانی بدانند كه ارتش سایبری مدافعان انقلاب كه یكی از برترین ارتش های سایبری دنیاست، به یاری خداوند بزرگ، دیگر اجازه اقدامات خرابكارنه را نخواهد داد، انشالله.

یا علی

 برچسب ها: رفیعی ، باطبی ، منافقین ، انجمن پادشاهی ، ترور ، دانشمندان هسته ای ، دكتر شهریاری ، ایران ، اشرف ، زهره ، فتنه ، ، بوش ، كیوان رفیعی ، مجاهدین ، اشرفی ها ، دشمن ، قتل ، فعالان حقوق بشر ،
آخرین ویرایش: - -

دوشنبه 18 اردیبهشت 1396 03:25 ب.ظ
Hey! This is my first visit to your blog! We are a
collection of volunteers and starting a new initiative in a community in the same niche.
Your blog provided us beneficial information to work on. You have done a outstanding
job!
جمعه 1 اردیبهشت 1396 08:50 ق.ظ
I have been exploring for a little for any high quality articles or blog posts in this sort of space .

Exploring in Yahoo I ultimately stumbled upon this website.

Studying this information So i am satisfied to exhibit
that I have an incredibly excellent uncanny feeling I found out just
what I needed. I such a lot undoubtedly will make sure to do not omit this website and
provides it a glance on a constant basis.
سه شنبه 6 مرداد 1394 06:27 ق.ظ
ممنون از اطلاعاتتون..مطالبتون كاملا درسته
سه شنبه 26 مهر 1390 12:21 ق.ظ
متاسفانه دید شما نسبت به افرادی که برای وطن خودشون تلاش می کنن تا آزادی را به ایران باز گردانند کاملا منفیه و مطالب شما درمورد احمد باطبی چرت و مزخرفه ایشان جان و مال خود را در راه آزادی ایران گذاشته اند نه این مزخرفاتی که شما تلاوت کردید
علیزاده
سلام.خیلی ممنون که مطالب ما رو خوندید. خوب من گمراهم.شما لطف کنین و خلاف این ها رو با مدرک به ما ثابت کنین.برنامه رابطه نامشروع و ... تا فعالیت های سیاسی و همکاری با سرویس های تروریستی. بگید شاید واقعا ما اشتباه کردیم ولی گمان نمی کنم دلیلی بتونین مستدل بر وطن پرستی ایشون داشته باشید.. بگرد تا بگردیم
شنبه 27 فروردین 1390 11:53 ب.ظ
خاک 2 سرت با این بلاگت و مخصوصا این صدایی که گذاشتی... واقعا متاسفم برات...
علیزاده
خیلی ممنون. اگر امثال شما از ما تعریف میکرد باید نگران می شدیم و با این حال ممنون که واقعیت ها رو خوندید و با این لحن تایید کردید. راستی از قرار معلوم باطبی کم کم از امریکا هم پیچونده می شه. خوش باشید با توهم وطن پرستی تون که با دست خودتون ریشه خودتون رو می زنین
جمعه 26 آذر 1389 04:51 ب.ظ
با سلام
ممنون از حضورتان در شیعه تولز و تشکر از مطالب پر محتوا و وبلاگ خوبتان
لطفا ما رو با نام شیعه تولــــز لینک کنید و لینکتون رو از قسمت ارسال لینک برای ما بفرستید

موفق و پایدار باشید
التماس دعا
یا علی
علیزاده
سلام. ممنون که اومیدن و نظر با ارزشتون رو برام به یادگار گذاشتین. باز هم منتظر دیدار مجازی و حتی حقیقی شما هستم.
یا علی
دوشنبه 22 آذر 1389 11:46 ب.ظ
سلام. در مورد این ها چیزهایی خونده بودم ولی به این کاملی و مستند برخورد نکرده بودم. امیدوارم همونقدری که من لذت بردم و دشمنان ملت رو شناختم، باقی مردم هم بدونن
علیزاده
سلام داود جان. ممنونم که باز هم نظر با ارزشت رو برام به یادگار گذاشتی.قابلی نداشت. امیدوارم بازم بتونم خدمتی ارائه بدم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

www.modiraneh.ir در فروشگاه مدیرانه

Create your flash banner online in 5 step