تبلیغات
از ایران ما چه خبر؟ - زیبایی شناسی سازمان مجاهدین خلق ( اشرفی ها )

زیبایی شناسی سازمان مجاهدین خلق ( اشرفی ها )

نویسنده : علیزاده چهارشنبه 13 بهمن 1389 09:32 ب.ظ  •  دیدگاه ها : ()   ارسال شده در: فرهنگی ،

سازمان مجاهدین خلق که بعد ها بر اساس عملکردش به سازمان منافقین مشهور شد، تشکلی بود برآمده از جوانان با انگیزه و پر شوری که از سال 1346با نا امیدی از نهضت آزادی، اما با تکیه بر تفکر نهضت آزادی که اسلام منهای روحانیت رو تجویز می کرد و اجازه می داد تا هرکسی با هر سطحی از سواد و تخصص خود را کارشناس دینی بداند، تشکیل شد با انگیزه های عدالت خواهانه، ضد استعماری و ضد بیگانه. اما روند مسیر انحرافی اسلام بدون روحانیت و اسلامی که هرکسی ادعای کارشناسی آن را دارد، عملا این سازمان را به جایی رساند که سرانجام در سال 1354 بطور رسمی اعلام کردند که ما مارکسیست هستیم، سازمانی که از ابتدا خود را با ترکیب ناهمگون اسلام و مارکسیست گذاشته بود و برای اثبات گزاره های دینی و حتی برای تفسیر قرآن کریم، از گزاره هایی استفاده می کرد که متفکرین مارکسیست ارائه داده بودند.

این سازمان پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، دوباره تجدید حیات پیدا کرد اما با صفت نفاق. چرا که این سازمان با ادعای مجاهد خلق و مسلمان بودن، این قدرت را پیدا کرد که به تعبیر رهبر ایران: جوانان ، دختران و پسران معصوم و البته بی اطلاعی را فریب بدهد و در دام خود گرفتار نماید. و از آنها در سازمان جهنمی نفاق بهره بگیرد.

نکته قابل توجه این است که این سازمان با ادعای مبارزه با امپریالیسم ، خود را پیشرو در این مبارزه می دانست و و به تعبیر خودش، پیشگام در مبارزه با رژیم پهلوی بود، عملا با شعارهای جذاب، توانست نیروهای با انگیزه ولی بی اطلاع از مفاهیم دینی را جذب خودش بکند ( عمدتا دانش آموزان بدون کمترین دانسته های دینی ) و رهبران این سازمان کسانی هستند که بسیاری از آنها در زندان های رژیم شاه، با ساواک همکاری می کردند.

مسعود رجوی تنها کسی است که در زمان شاه، حکم اعدامش ناگهان به حبس ابد تبدیل می شود. وی بنا به اطلاعات موجود در پرونده ی متعلق به او که در شهربانی (سابق )مشهد و در پرونده ساواکش باقی مانده، بارها و بارها از خارج از کشور با او نامه نگاری شد و حتی سازمان های بین المللی از شاه خواستند که از اعدام او جلوگیری کند و حالا همین فرد با این شعار که تنها سازمان ما می تواند عدالت را برای خلق به ارمغان بیاورد، رهبری این مجموعه را به دست گرفته است.

این سازمان بعد از جریان های سال های 57 و 58 ، به جهنمی ترین سازمان تروریستی در قرن 20 تبدیل می شود. مسعود رجوی بعد از فرار از کشور در سال 61 در مصاحبه با روزنامه ای به نام الوصور در پاریس بطور رسمی اعلام می کند ظرف مدت یک سال از شروع عملیات های تروریستی سازمان( 30 خرداد 1360 که سازمان به جمهوری اسلامی اعلان جنگ مسلحانه کرد) توانستند که 7000 نفر را در ایران ترور کنند.

رجوی در پاسخ به گزارشگر که آمار این کشته شدگان به تفکیک شامل چه کسانی است؟ ، وی با افتخار اعلام می نماید که نزدیک به 830 نفر ، پاسدار و روحانی و مسئول ، و بقیه سرانگشتان رژیم بوده اند که سرانگشتان رژیم = مردم کوچه و بازار ، کاسب ، عابرین و حتی بچه های مظلوم و بی گناه مهدکودکی، بچه هایی که قربانی خشم این سازمان شدند.

یک سئوال :   رهبر ایران زمانی که می خواهد این سازمان را خطاب قرار دهد از آنان با عنوان فرزندان امریکا نام می برد ( نه شوروی ). ما می دانیم که این سازمان بعنوان یک سازمان کمونیستی، بیشتر به افکار شوروی نزدیک بودند ولی آیا می دانید چرا ایشان از این لفظ استفاده نمودند؟!

جواب: این تعبیر علاوه بر این سازمان، درمورد سازمان های خالص مارکسیستی هم به کار رفته است. یا به عبارتی به آنها مارکسیستهای امریکایی گفتند، برای اینکه عملکرد این سازمان ها به نفع امریکا بوده و هست. این گفته در دوره 8 ساله دفاع مقدس با همکاری منافقین با عروسک خیمه شب بازی امریکا ( حزب بعث ) کاملا ظاهر شد.

این سازمان تا سال 64 حدودا به فعالیت های تروریستی ادامه داد و عملا دست به ترور های کور دست زد ( سازمان در نشریه مجاهد به اعضای خود اعلام کرد که اگر تصور کردید فردی حزب اللهی است، به منزل او حمله کنید، ترورش نموده و خانه اش را به آتش بکشید ) و نتیجه ی این خط فکری این شد که چه مادرانی در جلوی چشم فرزندانشان سر بریده شدند و چه پدرانی که در سر سفره افطار کشته شدند.

این سازمان در 12 بهمن ماه سال 60 طی عملیاتی که به تعبیر رهبر ایران ( عملیات با اطلاعات 36 میلیونی ) با نام مرصاد بواسطه فعالیت های صادقانه سربازان گمنام ایران از جمله شهید لاجوردی و ... انجام شد و مرکزیت سازمان در داخل کشور در هم کوبیده شد که از جمله موسی خیابانی و اشرف ربیعی ( همسر مسعود رجوی ) کشته شدند.

بعد از فرار رجوی و بنی صدر در مرداد سال 60 به فرانسه ، شورای ملی مقاومت تشکیل شد که این شورا، نا کارآمدی خود را نیز ثابت کرد و درنتیجه منافقین در کردستان عراق ساکن شدند و با عنوان ارتش آزادی بخش شروع به خدمت به رژیم عراق نمودند( سال 1364 ).

انقلاب ایدئولوژیک در سازمان منافقین *** در این زمان رجوی دست به اقدامی می زند که تامل برانگیز است. او فردی را به نام مهدی ابریشم چی ( یکی از نیروهای تحت امرش ) وادار می نماید که همسرش ( مریم رجوی که از سال 54 عضو سازمان شده بود ) را طلاق داده و بعد از یک هفته  ( بدون گذشت دوره ی عدّه = سه ماه و ده روز ) با مریم رجوی ازدواج می نماید و مهدی ابریشم چی هم در جلوی جمع ازدواج همسر سابقش را با رجوی تبریک می گوید

این سازمان در جنگ تحمیلی بعنوان ستون پنجم دشمن مخصوصا در جنگ های شهری و در گرا دادن به جنگنده های بعثی نقش مهمی را ایفا نمود. در سال 65 اولین حمله فیزیکی خود را با حمایت مستقیم صدام به ایران انجام می دهد. این سیر ادامه پیدا کرد . در سال 66 در عملیاتی با عنوان عملیات چلچراغ  سعی کردند تا شهر مهران را تصرف نمایند.

در زمانی که ما شاهد پذیرش قطع نامه 598 بودیم، در یک عملیات فراگیر نیروهای خودشون را از سراسر امریکا و اروپا و حتی برخی از آنهایی که تحت عنوان توّاب ( توبه کننده ) مشمول گذشت نظام جمهوری اسلامی شده و از زندان ها آزاد شده بودند ، نزدیک به 1500 نفر از این افراد از کشور خارج شده و عضو گیری می شوند و در قالب ارتش آزادی بخش ( طبق اسناد خود سازمان نزدیک به 6000 نفر ) در عملیاتی معروف به فروغ جاویدان با شعار دیروز مهران، فردا تهران می خواستند کاری که صدام با پشتیبانی 35 کشور بزرگ دنیا نتوانست انجام دهد. این جریان در عملیات مرصاد نابود شد. البته قبل از این از خدمات خالصانه این ارتش، می توان به نسل کشی هموطنان کرد و عرب ما اشاره کرد.

-----------------------------------------------------------------------------

منبع : برنامه دیروز امروز فردا  - شبکه سه سیما تلویزیون ایران

----------------------------------------------------------------------------

نظر شما در باره ی این گروه چیست؟  نظر شما برای ما مهم است

 برچسب ها: ابریشم چی ، ابریشمچی ، منافقین ، سازمان مجاهدین ، سازمان مجاهدین خلق ، مسعود رجوی ، مقاومت ، انقلاب ، امام خمینی ، امام ، ایران ، امپریالیسم ، شاه ، انقلاب ایران ، مریم رجوی ، خیابانی ، اشرف ربیعی ، موسی خیابانی ، اشرف ، پادگان اشرف ، رئیس جمهور مقاومت ، مبارزه ، پهلوی ، سلطنت ، مرصاد ، عملیات ، عملیات مرصاد ، عملیات چلچراغ ، فروغ جاویدان ، بعث ، صدام ، ایران و عراق ، دفاع مقدس ، شهید ، شهدا ، پاریس ، اعدام مسعود رجوی ، زندان ، ساواک ، 1357 ، امام آمد ، شاه رفت ،
آخرین ویرایش: شنبه 31 تیر 1391 08:35 ب.ظ

پنجشنبه 9 شهریور 1396 04:01 ب.ظ
Hey There. I found your blog using msn. This is a really well
written article. I'll make sure to bookmark it and return to read
more of your useful info. Thanks for the post. I will certainly comeback.
جمعه 15 بهمن 1389 07:02 ب.ظ
روزگار آخر الزمانه. کاش زودتر مهدی صاحب الزمان بیاد و عدالت واقعی رو به دنیا نشون بده.
فعلا که این جماعت از راه کشتن مردم هم وطن خودشون می خوان خلق رو آزاد کنن ولی یکی نیست از اینا بپرشه واقعا شما جز ترور کار دیگه ای کردین؟! حالا کلی قیافه حق به جانب هم می گیرین توی شبکه ی به اصطلاح ملی تون می گین شما حق دارین؟!
راستی توی سوپر سر کوچتون خجالت نمی فروشن؟!!!!!!
جمعه 15 بهمن 1389 06:57 ب.ظ
سلام.
چقدر این آدمها عجیبن.؟!
جمعه 15 بهمن 1389 06:56 ب.ظ
سلام. دم ابریشچی روگرمه.
خداییش ته بی غیرتی.
اوخ ببخشید منظورم وفاداری به مسعوده.
دمت گرم که درباره ی این خود فروخته ها نوشتی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

www.modiraneh.ir در فروشگاه مدیرانه

Create your flash banner online in 5 step